Chrome RSS Feed Reader Eklentisi

Chrome RSS Feed Reader Eklentisi

Bu yazıda ufak ama işe yarayan ve kullanışlı bir chrome eklentisini yazmak istedim. Başlıktan da anlaşılacağı gibi eklentinin adı RSS Feed Reader ve yaptığı iş rss kayıtlarını okumak. Siz istediğiniz sitenin rss kayıtlarını bu eklentinin arayüzünden ekliyorsunuz ve yeni bir yayın olduğunda eklenti size hemen +1 şeklinde uyarı veriyor bu şekilde istediğinizi site ve blog sayfasını daha kolay takibe almış oluyorsunuz. Üstelik arayüzü çok kolay ve kullanışlı. Ayrıca eklediğiniz kayıtları daha sonra dışa çıktı -opml files şeklinde- alabiliyorsunuz ya da elinizdeki kayıtları import edebiliyorsunuz. Eklentinin sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInShare on TumblrPin on PinterestDigg thisShare on VKShare on RedditShare on StumbleUponEmail this to someone

Faruk Kırmızı

Henüz buraya kendi hakkımda bir şeyler yazmayı düşünmüyorum, belki daha sonra… Daha fazlası için hakkımda sayfasına bakınız. İletişim için faruk6776[at]gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

2 Yorum “Chrome RSS Feed Reader Eklentisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir