Instagram'da Gönderdiğim Takip İsteklerini Nasıl Bulurum?
Sosyal Medya Okudunuz mu?

Instagram’da Gönderdiğim Takip İsteklerini Nasıl Bulurum?

Örnek

Örnek

Instagram benimde en çok kullandığım sosyal medya platformu ve bu platformda en çok isteyipte erişemediğim özelliklerden biri de yazının başlığında belirttiğim gibi takip isteği gönderdiğim fakat isteğimi kabul etmeyen kullanıcıların listesi idi.

Çok önceleri facebook‘unda böyle bir sorunu vardı. Çok mu önemli? diyebilirsiniz fakat bir çok sosyal mecra gibi instagramında kendine ait belli algoritmaları var ve bunların en temellerinden biri de yeni oluşturulan bir hesap için ne kadar çok kişiye istek gönderdiğiniz ve bunun yüzde kaçının kabul edilip edilmediği üzerinden sizin gerçek bir kullanıcı olup olmadığınızı tespit etmesi gibi istatistiklerin kullanılması açısından bunun önemi büyük.

Benim için kullanışlı ve aranan bir özellik ve sizinde işinize yarayacağını düşünüyorum. Yöntem aşağıdaki gibi;

Peki uzatmadan nasıl ulaşabiliriz bu listeye? Instagram > Ayarlar > Gizlilik ve Güvenlik > Verilerine Eriş > (aşağıya inin ve bağlantılar başlığının altında bulunan) > Mevcut takip istekleri‘ne tıklayın. İşte bu kadar! Daha fazlasını gör diyerek listenin tamamına erişebilir ve kabul edilmeyen istekleri geri çekebilirsiniz.

Umarım faydalı olur. Görüşmek üzere…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir