PayPal Türkiye'deki Hizmetlerini Durdurdu

PayPal Türkiye’deki Hizmetlerini Durdurdu

PayPal Türkiye’de bir çok kişinin para alma ve gönderme amaçlı kullanıdığı en popüler para transfer servisi fakat bu gün hatta bir kaç saat önce öyle bir mail geldi ki 6 Haziran 2016 tarihinden itibaren Türkiye’de PayPal ile Para Gönderme ve Alma gibi işlemler yapılamayacak. Ancak yeni bir duyuruya kadar mevcut PayPal hesabınıza giriş yaparak hesabınızdaki bakiyeyi banka hesabınıza aktarabileceksiniz.

PayPal’ın hizmet durduma sebebi ise Türkiye‘de ödeme faaliyetleri için BDDK’ya (Bankalar Denetleme ve Düzenleme Kurumu) yaptığı lisans başvurusu reddedildiği için Türkiye’de ki faaliyetlerini durdurma kararı aldı.

PayPal ile iletişime geçmek için www.paypal.com/selfhelp/ home adresinden yardım merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca, destek@paypal.com adresinden bize e-posta gönderebilir, 444 77 01 ya da +353 1 4369128(uluslararası arama ücretleri geçerli olabilir) numaralarını arayarak ulaşabilirsiniz.

6 Haziran tarihine kadar hesabınızda ki bakiyeyi kartınıza aktarmayı unutmayın. Daha fazla bilgi ve sorunun cevabı için https://www.paypal.com/tr/home sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInShare on TumblrPin on PinterestDigg thisShare on VKShare on RedditShare on StumbleUponEmail this to someone

Faruk Kırmızı

Henüz buraya kendi hakkımda bir şeyler yazmayı düşünmüyorum, belki daha sonra… Daha fazlası için hakkımda sayfasına bakınız. İletişim için faruk6776[at]gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir